Sesje fotograficzne – od A do Z

Sesje fotograficzne – od A do Z

Sesje fotograficzne – od A do Z to idealny pomysł dla przedsiębiorczej, zapracowanej, nowoczesnej, pewnej siebie kobiety lub mężczyzny, który dba o swój wygląd. Jest to dobra okazja by zaszaleć, odkryć siebie na nowo, oderwać się na chwilę od szarej, nudnej czasem nawet przytłaczającej rzeczywistości i zafundować sobie odrobinę luksusu i zabawy.

Sesje fotograficzne – od A do Z
Sesje fotograficzne – od A do Z

Nie musi to być szczególna okazja, typu urodziny, imieniny, rocznica czy nagroda. Przyjemność możesz sobie zrobić bez specjalnej okazji. Dbać o siebie trzeba zawsze, a czasem nawet rozpieszczanie się jest jak najbardziej wskazane. Jednak dobrym momentem by zamówić sobie takie sesje fotograficzne jest chęć, potrzeba zmiany w naszym życiu. Chcesz odkryć siebie, poszerzać swoje horyzonty, podróżować, zmienić pracę, poznać nowe osoby. Albo jesteś ciekawa jak to jest poczuć się w centrum uwagi, jak gwiazda zobaczyć jak wyglądają profesjonalne sesje fotograficzne? Dużo osób nie decyduje się na taki krok, tylko dlatego, że boją się. Pokonuje ich strach przed sesją zdjęciową, wstydzą się swojego ciała, myślą, że będzie to dla nich zbyt niekomfortowe. Czasem również, co jest kompletnie irracjonalne, zastanawiają się co powiedzą inni. Jak inni ludzie zareagują na ich sesje, jak to zostanie odebrane przez ich społeczność. W tym momencie zapominają o sobie, o swoich marzeniach, pragnieniach, o chęci wyjścia poza schematy, o pragnieniu podążania własną ścieżką. Bardzo często rezygnują z samych siebie z obawy przed opinią publiczną. Uważają, że będą musieli się “obnażyć” przed fotografem w sposób nie tyle fizyczny co psychiczny. Na zdjęciach będą prawdziwą wersją siebie, choć czasem w codziennym życiu potrafią zakładać wiele masek, by nie okazywać swoich prawdziwych emocji, uczuć w studio będą oni widziani przez obiektyw aparatu, który ukaże ich prawdziwe oblicze.

Tak naprawdę jedynym zagrożeniem jest fakt, że przez brak profesjonalnych zdjęć może się okazać że stracisz okazję na coś wyjątkowego, na możliwość awansu, poznania interesującej osoby, czy na znalezienie nowej pracy.

Wiadomo, że każdy ma swoje preferencje co do tego jak chce, żeby wyglądały jego sesje fotograficzne. Jeśli chcesz, aby:

  • Twoje zdjęcia były stylowe i bardzo dobrej jakości,
  • Szukasz doświadczonego fotografa, który pokaże Ci jak najlepiej pozować do zdjęć by wychodzić dobrze, potrafić ukrywać mankamenty swojej urody, a eksponować atuty,
  • Fotograf poświęcał Ci całą swoją uwagę,
  • Chcesz zamówić sesje z gwarancją satysfakcji i bez żadnych problemów,
  • Szukasz pomysłu na niezapomniany i unikatowy prezent,
  • Pragniesz rozbudować swoje portfolio,
  • Marzysz o karierze modelki,
  • Wolisz bezpieczną atmosferę i dyskrecję,
  • Liczy się dla Ciebie czas.

To warto zastanowić się nad profesjonalną sesją zdjęciową w profesjonalnym studio. Doświadczony fotograf jest zawsze gwarancją na niezapomniane sesje fotograficzne, które na długo zostaną nam w pamięci i będziemy je wspominać bo wszystkie czasy.
Przestaniesz się zastanawiać czy jesteś atrakcyjna, czy masz ładne włosy, czy nie masz za grubych nóg, czy się zbytnio nie garbisz. Uwierzysz w siebie, poczujesz się bardziej pewna siebie. Zrozumiesz, że ograniczenia są tylko w naszych głowach. Większość problemów i przeszkód sami sobie wymyślamy. Pojmiesz, że masz w sobie tę wyjątkową siłę, by przezwyciężać przeciwności, by panować nad swoim życiem i nie godzić się na to co los zsyła, tylko walczyć o siebie. Zobaczysz jak piękną, wyjątkową osoba jesteś, gdy jesteś sobą i że czasem warto być takim nie idealnym bo w tym tkwi całe nasze piękno.

Sesje fotograficzne – jak wyglądają

Do swojej sesji każdy jest na początku przygotowywany. Przyjeżdżamy do studia, gdzie czeka na Ciebie wizażystka, która zadba aby Twój makijaż był spójny z Twoim wizerunkiem, by podkreślał atuty a ewentualne niedociągnięcia natury eliminował. To samo tyczy się włosów, na sali będzie obecny fryzjer, który pomoże z upięciem włosów, w razie potrzeby nawet zetnie i zmieni kolor. Wszystko abyś czuła się swobodnie, zrelaksowana i szczęśliwa. Obsługa studia zadba też o odpowiednie oświetlenie i ustawi tak światło by podkreślało Twoje mocne strony a chowało w cieniu minusy. Fotograf zaproponuje Ci odpowiednie dla Ciebie pozy i zrobi dużą ilość zdjęć, aby potem było z czego wybierać.

Często studia fotograficzne dla swoich klientów organizują różne rabaty, konkursy dostępne na ich kontach społecznościowych, w których np. należy polubić post konkursowy, udostępnić na swojej tablicy, a następnie dodać swoich znajomych a wylosowana osoba otrzyma gratis właśnie profesjonalną sesje zdjęciową.

Po zakończonej sesji dostajesz swoje zdjęcia na płycie lub na nośniku USB, lub jeśli miałaś takie życzenie wydrukowane zdjęcia w specjalnym albumie i odbitki.

Zawsze, gdy zapiszesz się na sesje razem z przyjaciółką lub ukochanym dostajesz rabat, a sesja we dwoje to fajny czas by trochę inaczej spędzić razem czas. Jest to doskonały, unikatowy, oryginalny prezent niespodzianka, który możesz ofiarować bliskiej Ci osobie.