iPad Apple Pro 11 Wi-Fi + Cellular MU0M2FD/A z wyświetlaczem Liquid Retina

iPad Apple Pro 11 Wi-Fi + Cellular MU0M2FD/A z wyświetlaczem Liquid Retina

Oto nowy tablet iPad Apple Pro 11 Wi-Fi + Cellular MU0M2FD/A z doskonałym ekranem i dużą mocą. Świetnie przeprojektowany wyposażony w zaawansowane technologie, pozwala poznać możliwości współczesnego urządzenia mobilnego. Ekran iPada Pro o przekątnej 11 cali, posiada praktyczne zaokrąglone rogi, nadające prostokątnemu urządzeniu opływowych kształtów. Jego estetykę podkreśla obudowa w pięknym kolorze gwiezdnej szarości. Nowoczesny ekran stanowi wspaniała tafla szkła, można operować nim w dowolnie wybrany sposób, pozwoli to osiągnąć wszystko, czego się oczekuje. Tablet jest bardzo lekki, tylko 469 g, dzięki czemu jest bardzo wygodny w obsłudze i przenoszeniu. Natomiast za pomocą błyskawicznych interfejsów WiFi i 4G LTE Advanced zawsze połączy użytkownika ze światem.

iPad Apple Pro 11 Wi-Fi + Cellular MU0M2FD/A z wyświetlaczem Liquid RetinaiPad Apple Pro 11 Wi-Fi + Cellular MU0M2FD/A z wyświetlaczem Liquid Retina

Tablet iPad Apple Pro 11 może być obsługiwany za pomocą intuicyjnych gestów. Wystarczy, że użytkownik wykona ruch w górę i automatycznie przenosi się na ekran początkowy. Co otrzymał od producenta ten wyjątkowy tablet? Doskonały wyświetlacz Liquid Retina rozpływa się po krawędzie urządzenia. Dzięki naturalnym barwom i zastosowanej technologii ProMotion uzyskuje się doskonałe właściwości ekranu i szybką reakcję na polecenia.

Jest w stanie automatycznie dostosować częstotliwość odświeżania ekranu do ruchu wyświetlanych na nim treści. IPad Pro to technologia zastosowania ProMotion od Apple, podwojenie częstotliwości odświeżania ekranu od 60 do 120 klatek na sekundę.Ta technologia sprawia, że czynności iOS, takie jak przewijanie, odtwarzanie wideo i rysowanie za pomocą Apple Pencil, są płynniejsze i bardziej responsywne niż kiedykolwiek wcześniej.

IPad Apple Pro 11 – 6-rdzeniowy procesor

Tablet iPad Apple Pro 11 posiada wysokiej jakości 6 rdzeniowy procesor, który gwarantuje wysoką wydajność. Dzięki temu nie ma obawy o przycinanie się ekranu czy też wolniejsze działanie przy intensywnej pracy.Taki procesor radzi się z każdym wyzwaniem, jest odpowiedni zarówno do pracy, obsługi multimediów, gier czy też ich edycji itd.

Tablet od Apple z pamięcią RAM 2 GB i 64 GB pamięci wbudowanej

Taka pojemność pamięci RAM w iPad Apple Pro 11 jest zapewnieniem jego płynnego funkcjonowania. Posiada on 2 GB umożliwiając swobodne korzystanie z aplikacji, co ważne, daje możliwość uruchamiania kilka programów w tym samym czasie, oglądania filmów, grania w gry czy dokonywania zakupów internetowych.

IPad Apple Pro 11 jest najlepszym miejscem do przechowywania filmów oraz zdjęć, jeżeli tylko oferuje konieczną przestrzeń na posiadane materiały.Ten model to 64 GB pamięci wbudowanej, co daje możliwość pobierania dużej ilości aplikacji, korzystania z nowoczesnych gie a także przechowywania materiałów do nauki bezpośrednio w jego pamięci.

Tablet Apple z modem 4G LTE

Posiadając ten model tabletu można korzystać z Internetu 4G LTE w dowolnym miejscu, nie tylko w zasięgu Wifi. Jeżeli ktoś natomiast  potrzebuje korzystać z tej sieci, ma możliwość szybkiego połączenia bezprzewodowego (Wifi 802.11 a/b/g/n/ac).

IPad Apple Pro 11 – Face ID

Dzięki Face ID można bezpiecznie odblokować iPada Apple Pro 11, potwierdzać zakupy, logować się do aplikacji i tylko jednym spojrzeniem. Technologia Touch ID stała się prawdziwym przełomem w dziedzinie uwierzytelniania odcisków palców, a Face ID to zupełnie nowy poziom rozpoznawania użytkownika na podstawie twarzy. Face ID to intuicyjna i bezpieczna metoda uwierzytelniania polegająca na tworzeniu ustrukturyzowanej mapy twarzy przy użyciu innowacyjnego systemu kamer TrueDepth i zaawansowanych technologii.

Jednym spojrzeniem Face ID może bezpiecznie odblokować tablet. Programiści mogą również autoryzować swoje aplikacje za pomocą Face ID. Jeśli aplikacja obsługuje Touch ID, obsługuje również Face ID. Face ID jest dostępny na iPadzie Pro z procesorem A12X Bionic, dzięki któremu grafika działa 2x szybciej. IPad Pro to najlepsze medium dla rozszerzonej rzeczywistości najlepszych gier.

Aparaty iPad Apple Pro 11 https://vobis.pl/mobile/tablety/apple-ipad-pro-11-wi-fi-cellular-64gb-gwiezdna-szarosc – Smart HDR

Dzięki Smart HDR wszyscy użytkownicy iPad Apple Pro 11 mogą z łatwością robić zdjęcia z dostatecznym oświetleniem i wysokim zakresem dynamicznym. Za tak prostą funkcją kryje się zaawansowana technologia, która w pełni wykorzystuje zaprojektowane przez Apple procesory i układy graficzne.Ten sprzęt jest zoptymalizowany pod kątem współpracy z oprogramowaniem aparatu, dzięki czemu można bez wysiłku robić piękne zdjęcia. Smart HDR zapewnia lepszą jakość kolorów i pozwala uchwycić więcej jasnych i ciemnych szczegółów na zdjęciach.

Dzięki technice fotografii cyfrowej, pozwala robić świetne zdjęcia w scenach o wysokim poziomie kontrastu. HDR umożliwia komponowanie tonów kilku podobnych obrazów w celu rozszerzenia zakresu dynamicznego poza wbudowane możliwości urządzenia przechwytującego.Ta funkcja działa najlepiej podczas fotografowania zacienionego obiektu na jasnym tle. HDR jest szczególnie przydatny w trudnych warunkach oświetleniowych, takich jak ostre, jasne podświetlenie. Wyrafinowany iPad Apple Pro 11 Wi-Fi + Cellular MU0M2FD/A może wyświetlać szeroką gamę kolorów. Dwa aparaty tego urządzenia również wiedzą, jak to zrobić. Pozwalają zwiększyć dynamiczny zakres obrazów HDR o 60%. Aparat 12 MP wykonuje świetne zdjęcia, jest doskonały do kręcenia wideo 4K oraz skanowania dokumentów. Drugi aparat TrueDepth, idealnie sprawdza się do selfie w trybie portretowym.